/ DUMNI / WALECZNI / GATTA.

MISTRZ POLSKI / WICEMISTRZ POLSKI / PUCHAR POLSKI / UEFA FUTSAL CUP

  

 

      

 

 

Król Daniel Kocur Pierwszy!

  Po serii trzech porażek z rzędu, Gatta Active przełamała się przy własnej publiczności, wygrywając z Red Dragons Pniewy 6:3. Najważniejszym akcentem tego meczu były bramki Krawczyka, które pozwoliły mu objąć samodzielne przewodnictwo w tabeli Strzelców Wszech Czasów! Gratulujemy!

  Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla zawodników Gatty. Po długim podaniu od bramkarza Daniel Krawczyk lekko dotknął piłkę, czym oszukał golkipera rywali. Przestoje w grze wykorzystali jednak przyjezdni, doprowadzając do remisu po 13 minucie meczu. Na przerwę obie ekipy schodziły przy wyniku remisowym, ale po zmianie stron to Gatta była drużyną dominującą.

  Najpierw dwie szybkie bramki zanotował Krawczyk, następnie po rzucie rożnym swoją sytuację wykorzystał Czyszek. Przy stanie 4:1 Smoki musiały się odkryć, co kolejny raz wykorzystał Daniel Krawczyk, zamieniając podanie Elsnera na bramkę. Z wysuniętym bramkarzem goście zdołali odnotować bramki w 37 oraz 39 minucie meczu, ale w międzyczasie pniewskiego bramkarza pokonał jeszcze Sobalczyk. Ostatecznie wynik 6:3 odzwierciedlał to, jak wyglądał ten mecz.

 

NAJBLIŻSZY MECZ

 

STATSCORE FUTSAL EKSTRAKLASA

CONSTRACT LUBAWA
MECZ WYJAZDOWY
SOBOTA 20/11/20

 


KUP BILET NA MECZ DOMOWY

 

 

TABELA EKSTRAKLASY

1 REKORD B-BIAŁA 30
2 CONSTRACT 25 
3 PIAST 22 
... ...   ... ... 
9   GATTA ZD-WOLA 12 
... ... ... ...

 

PEŁNA TABELA