/ DUMNI / WALECZNI / GATTA.

MISTRZ POLSKI / WICEMISTRZ POLSKI / PUCHAR POLSKI / UEFA FUTSAL CUP

  

 

 ...Ty widzisz - inni Ciebie też! reklama@zks-gatta.pl

 KUP BILET NA MECZ DOMOWY

 

Zapomnieć o koszmarze. Przed nami klasyk.

  Sezon dla Gatty Active rozpoczął się najgorzej, jak można tylko sobie wyobrazić. Brak punktów na otwarcie z pewnością wywiera na Kocury niemałą presję. Znając jednak historię, zduńskowolanie radzą sobie z nią całkiem nieźle. (fot. Agnieszka Olejniczak)

  Pora zapomnieć o wydarzeniach sprzed kilku dni i skupić się na najbliższym pojedynku, które wielu określić może mianem Klasyka Ekstraklasy. Nie dość, że zmierzą się od zawsze konkurujące o najwyższe cele ekipy, to latem mieliśmy kilka ruchów na linii Toruń - Zduńska Wola. Kamil Naparło, czyli zeszłoroczna ściana o którą rozbijały się ataki zduńskowolan występuje teraz między słupkami Gatty. Krzysztof Elsner, dający niebywały spokój na ostatniej linii oraz wspaniałe rozegranie akcji - tym razem celować będzie między słupki Football Clubu. Krystian Kraśniewski, wywodzący się z TAF Toruń będzie miał na pewno coś do udowodnienia przyjezdnym - tak samo jak zresztą Karol Czyszek (co prawda reprezentujący dotychczas Piasta Gliwice, ale wywodzący się także z Torunia).

  Także reszta zawodników pamiętać musi porażkę 0:4, jaką w zeszłym sezonie doznali podczas meczu z FC Toruń. Nie ma lepszej okazji, aby się zrehabilitować, niż w piątek o godzinie 19:30 przy Złotej. Zapraszamy!

NAJBLIŻSZY MECZ

 

 V KOLEJKA

 RED DRAGONS PNIEWY
 3 PAŹDZIERNIKA 18:00
ZDUŃSKA WOLA

 

ZAPOWIEDŹ / TRANSMISJA / RELACJA

KUP BILET NA MECZ DOMOWY

 

 

TABELA EKSTRAKLASY

1   REKORD B-BIAŁA 6
2 CLEAREX
3 CONSTRACT
... ...   ... ... 
16   GATTA ZD-WOLA
... ... ... ...

 

PEŁNA TABELA