/ DUMNI / WALECZNI / GATTA.

MISTRZ POLSKI / WICEMISTRZ POLSKI / PUCHAR POLSKI / UEFA FUTSAL CUP

  

 

      

 

 

Z nieba do piekła.

  Niedzielny mecz na długo pozostanie w pamięci kibiców. Gatta Active zaliczyła bowiem podróż z nieba do piekła, wygrywając już 4:0 i ostatecznie uznając wyższość rywala w stosunku 4:5. (foto. nasze.fm)

  Początek meczu nie zapowiadał, że Kocury oddadzą przyjezdnym 3 punkty. Swoje sytuacje wykorzystał Olczak a Daniel Krawczyk trafił po raz 313. i 314. w karierze. Premierowe trafienie w nowym sezonie zaliczył także Norbert Dregier. Kłopotów nie zapowiadała nawet utrata "bramki do szatni" po niezrozumiałym odłożeniu szóstego faulu przez arbitra spotkania. 

  Prawdziwy horror odbył się natomiast po zmianie stron. Najpierw nie został odnotowany ewidentny faul na czerwoną kartkę w polu karnym a następnie Kocury straciły na własne życzenie bramki na 4:2, 4:3 oraz 4:4. Po kolejnej kontrowersji i bliskim rzucie wolnym Leszczak ustalił wynik na 4:5 i to Clearex zabrał ze sobą trzy punkty na Śląsk. Na pewno warty odnotowania był wysoki poziom sportowy oraz to, że spotkanie wybrane do pokazania na kanale nSport+ z pewnością przyciągnęło do futsalu nowych kibiców. Niecodziennie widzi się bowiem takie odwrócenie meczu.

  Kibicom pozostaje poczekać do piątku, kiedy to przy Złotej Gatta podejmować będzie FC Toruń. Start tego klasyka już o 19:30!

NAJBLIŻSZY MECZ

 

STATSCORE FUTSAL EKSTRAKLASA

CONSTRACT LUBAWA
MECZ WYJAZDOWY
SOBOTA 20/11/20

 


KUP BILET NA MECZ DOMOWY

 

 

TABELA EKSTRAKLASY

1 REKORD B-BIAŁA 30
2 CONSTRACT 25 
3 PIAST 22 
... ...   ... ... 
9   GATTA ZD-WOLA 12 
... ... ... ...

 

PEŁNA TABELA